>

V centrále naší společnosti tepe srdce Auto Kelly. Nachází se v blízkosti O2 arény v Praze Vysočanech a nemůže ji nikdo minout, protože má nápadnou fasádu v barvách našeho loga.

Pracuje v ní více než 200 lidí z několika různých oddělení. O nákup zboží od zahraničních i tuzemských dodavatelů se stará oddělení produkt managementu a supply chain, prodej v České republice zajišťuje obchodní tým, vývoz zboží do zahraničí má na starosti oddělení exportu.

V centrále společnosti sídlí také týmy speciálních oddělení, například oddělení sítě Auto Kelly Autoservisů, či tým fleet služeb, který zajišťuje servis flotilám firemních vozů. Nechybí samozřejmě i mnoho dalších oddělení, které neodmyslitelně patří k chodu tak velké firmy, jakou je Auto Kelly: finanční oddělení, personální oddělení, marketing, oddělení zákaznické podpory (Call centrum) či provozní oddělení. V centrále společnosti byste samozřejmě také potkali všechny členy vedení společnosti.

Součástí budovy je také nově vybudované školicí a tréninkové centrum, na které jsme velmi pyšní, protože jde o špičkově vybavené středisko s prezentací garážového vybavení, ve kterém probíhají naše vlastní školení a tréninky určené servisním profesionálům. V těchto prostorách také pořádáme uvítací dny pro naše nováčky a spoustu dalších teoretických i praktických tréninků pro zaměstnance.

Tisknout
Share This