>

Centrála společnosti

Centrála společnosti je řídící jednotkou Auto Kelly.

Nachází se kousek od pražské O2 arény. Potkáte zde zaměstnance mnoha specializovaných oddělení, kteří se podílejí na chodu celé společnosti. Jejich nasazení připomíná práci mechaniků v závodním depu. Zažijte také tuto vzrušující atmosféru.

Vidíte se v Auto Kelly, ale nevidíte vhodnou pracovní nabídku?

Naše oddělení ve zkratce

 

Marketing

Oslovuje prostřednictvím strategických aktivit a komunikačních nástrojů naše velkoobchodní i maloobchodní zákazníky. Připravuje pro ně celou řadu akcí a propagačních materiálů, které prezentují nejen naši produktovou nabídku, ale i síť poboček a partnerských Auto Kelly Auto servisů. Ve spolupráci s nákupním a obchodním oddělením realizuje kampaně na podporu prodeje sortimentu od renomovaných dodavatelů i našich privátních značek.

 

Produkt management

Řídí produktovou strategii Auto Kelly, nastavuje cenotvorbu, dojednává podmínky s dodavateli, podporuje produkty základní marketingovou vizí, aktivně sleduje trh a ovlivňuje ho. Sleduje potřeby zákazníků a vytváří strategii na míru podle jejich potřeb, vyhledává nové obchodní příležitosti a zajišťuje produktovou podporu pro zákazníky a pobočky Auto Kelly.

 

Finance

Finanční úsek zastřešuje 3 oddělení: financí, provozní a personální. Finanční oddělení Je zodpovědné za sféru financí – provádí veškeré účetní operace, stará se o daňovou problematiku, pokladnu, pohledávky, reportuje mateřské společnosti aj. Provozní oddělení zajišťuje vedlejší provozní procesy společnosti, mezi které patří zejména správa majetku, zajištění dodávek energií a služeb, správa vozového parku, spisová a archivační služba společnosti a akviziční a realitní činnost.

 

HR oddělení

Personální oddělení je odpovědné za nábor nových zaměstnanců, podporu při jejich adaptaci ve firmě, rozvoj a vzdělávání, odměňování a také za zpracování mezd.

 

Supply chain

Úsek Nákupu řídí a nastavuje tok zboží od dodavatele přes centrální sklad na pobočky. Řídí výši skladových zásob v centrálním skladu a na pobočkách Auto Kelly a vytváří objednávky u dodavatelů tak, aby zboží bylo v pravý čas na pravém místě v optimálním množství.

 

IT oddělení

Zajišťuje pro firmu veškerý komfort ve světě IT technologií. Jeho účelem je zajišťovat provoz, zabezpečení, zálohování a podporu v IT oblasti. Také se věnuje vývoji a správě našeho e-shopu, který je nejnavštěvovanějším e-shopem s náhradními díly a příslušenstvím v ČR.

'

Nabízíme vám tyto výhody

  • zázemí silné prosperující společnosti
  • možnost ovlivňovat výsledek celé firmy
  • velmi rychle viditelný výsledek své práce
  • finanční ohodnocení přímo ovlivnitelné výkonem
  • možnost kariérního postupu
  • stravenky, Multisport karta
  • 4 dny sick days
  • zaměstnanecké slevy na sortiment Auto Kelly