>

Magazín

Naše hvězda Starline

Značka Starline je součástí našeho portfolia už téměř dvacet let a je naší vůbec nejdůležitější značkou. Je to naše privátní značka, to znamená, že strategicky budujeme všechny klíčové oblasti: definici šíře sortimentu, výběr dodavatelů i marketingovou a prodejní strategii. O všechny tyto faktory se stará speciální Starline tým oddělení produkt managementu.

číst více

Centrála je srdcem Auto Kelly

V centrále naší společnosti tepe srdce Auto Kelly. Pracuje v ní více než 200 lidí z několika různých oddělení. O nákup zboží od zahraničních i tuzemských dodavatelů se stará oddělení produkt managementu a supply chain, prodej v České republice zajišťuje obchodní tým, vývoz zboží do zahraničí má na starosti oddělení exportu.

číst více

Sklad je motorem našeho obchodu

Široká nabídka, dostatečná zásoba zboží a jeho včasné dodání zákazníkům jsou pro obchodně-logistickou firmu, jakou je Auto Kelly, alfou a omegou úspěchu. Moc dobře víme, že bez našich zaměstnanců by to na skladě nešlo.

číst více

Seznamte se. Jsme Auto Kelly.

Auto Kelly je obchodně-logistická firma a na trhu s autodíly působíme už více než 20 let. Z malé společnosti, kterou založili dva začínající obchodníci, se postupně rozrostla do mezinárodní velikosti, a tak dnes obchoduje nejen na českém trhu, ale i ve většině evropských států.

číst více