>

Auto Kelly je v České republice jedničkou mezi prodejci náhradních dílů. Nejen díky kompletní nabídce náhradních dílů a autopříslušenství, které Auto Kelly nabízí na svém e-shopu, ale především díky své husté síti 77 poboček. Najdete je po celé republice. Takže ať už jste velkoobchodní či maloobchodní zákazníci, do některé z nich to máte vždy kousek.

V každé prodejně je od pondělí do soboty (a v některých pobočkách i v neděli) připravený tým prodavačů ochotně vám pomoci a poradit, ale i a další kolegové, bez kterých by byl chod prodejny nemyslitelný.

Obchodní zástupci a prodavači

Obchodní zástupci se starají o stálé velkoobchodní zákazníky. Mezi majiteli autoservisů a dílen hledají nové obchodní kontakty, udržují s nimi dobré obchodní vztahy a snaží se pro ně vytvořit co nejlepší podmínky pro práci. Jsme opravdu pyšní na to, že naši prodavači mají se zákazníky dobré osobní vztahy, které vytvářejí skvělou atmosféru na pobočkách a dělají z nakupování radost, takže zákazníci se do našich poboček rádi vracejí.

Skladníci a řidiči

Naši skladníci jsou další významnou a nepostradatelnou podporou pro prodavače a obchodními zástupce. Jejich úkolem je zajistit přípravu zboží tak, aby při vašem nákupu  probíhalo vše hladce a rychle. Zboží chystají přímo na prodejnu, ale i do rozvozových aut, kterých je více než 400. Tým řidičů tak může majitelům autoservisů a dalším zákazníkům minimálně 3krát denně doručit všechno jejich objednané zboží.

Vedoucí poboček

Manažer pobočky, který na všechny tyto procesy a zákaznický servis dohlíží, je odborníkem v problematice auto-moto, ale především i skvělým koučem a “parťákem“, který dokáže své kolegy vyslechnout, poradit jim i pomoci.

Víte, že…

  • V ČR je 77 Auto Kelly poboček
  • Na všech pobočkách je celkem zaměstnáno více než 300 prodavačů
  • Republiku brázdí více než 400 rozvozových aut Auto Kelly
  • Nejsevernější pobočka je v Rumburku, nejjižnější ve Znojmu, nejzápadnější v Chebu a nejvýchodnější v Třinci

Podívejte se, jak to vypadá na nejnovějších pobočkách:  goo.gl/maps/Auto_Kelly

Tisknout
Share This