>

Auto Kelly je obchodně-logistická firma. Na trhu s autodíly působíme už více než dvacet let. Z malé společnosti, kterou založili dva začínající obchodníci, se postupně rozrostla do mezinárodní velikosti, a tak dnes obchoduje nejen na českém trhu, ale i ve většině evropských států. Naši dceřinou společnost najdete i na Slovensku a v Bulharsku.

V České republice je Auto Kelly největším distributorem náhradních dílů a autopříslušenství a od ledna 2016 jsme součástí LKQ Corporation, která je v Evropě nejsilnějším evropským hráčem mezi distributory na aftermarketovém trhu.

V současné době je u nás zaměstnáno více než 1 000 lidí. V centrále firmy v Praze Vysočanech pracuje více než 200 lidí, kteří jsou nepostradatelnou podporou ostatním kolegům v 77 pobočkách a ve skladech.

Z Centrálního skladu v Kunicích u Prahy, jehož velikost by se dala přirovnat k rozloze 9 fotbalových hřišť, je každou sekundu přijat a vyexpedován 1 kus. Zboží odtud putuje nejen do široké sítě českých poboček, ale i do evropských destinací. K našim zákazníkům v České republice zamíří více než 400 rozvozových aut až 6x denně.

Všichni velkoobchodní i maloobchodní zákazníci u nás mohou navíc nakupovat i z pohodlí svého domova díky modernímu e-shopu, který nabízí kompletní sortiment náhradních dílů a autopříslušenství, širokou nabídku garážového vybavení, dílenského nářadí a další sezónní zboží.

Součástí našeho e-shopu je také unikátní služba Moje Garáž, díky které mají motoristé své auto pod kontrolou, protože za ně hlídá všechny důležité termíny spojené s provozem auta a nabízí spoustu dalších výhod a funkcí. Dostupná je i z mobilních telefonů díky mobilní aplikaci, kterou jsme nedávno spustili.

Jsme pyšní na to, že pomáháme udržovat auta v pohybu.

Tisknout
Share This