>

Široká nabídka, dostatečná zásoba zboží a jeho včasné dodání zákazníkům jsou pro obchodně-logistickou firmu, jakou je Auto Kelly, alfou a omegou úspěchu. Proto je nutné, aby naši obchodní zástupci, řidiči i prodavači měli ve fungování Centrálního skladu 100% podporu a jistotu, že dokáže řešit požadavky zákazníků.

Centrální sklad Auto Kelly se nachází na strategickém místě, na 15. km D1 v areálu velkého logistického centra Point Park, odkud je zajištěn rozvoz zboží po celé republice do všech našich poboček a skladu v Ostravě a Brně. Má rozlohu srovnatelnou s velikostí 9 fotbalových hřišť a je schopen přijmout a vyexpedovat jeden kus zboží každou vteřinu.

Na tom, aby vše fungovalo jako perfektně seřízený motor, se podílí bezmála 300 zaměstnanců. V 16 sekcích, které jsou rozděleny podle sortimentních skupin, pracují operátoři skladů a vedoucí sekcí. V zázemí skladu pracují jako podpora administrátoři a reklamační technici, o správný chod směn se starají koordinátoři a na vše dohlíží manažeři skladu.

Cesta na pracoviště a zpět je pohodlná, protože všichni zaměstnanci mají k dispozici firemní autobus, který je každé ráno vyzvedne na stanici metra Opatov nebo na vlakovém nádraží Strančice a zdarma je dopraví do Centrálního skladu. Stejným způsobem mohou také využít i dopravu zpět.

Přejeme si, aby motor našeho obchodu běžel nepřetržitě a bez závady, a tak se snažíme, aby s námi pracovali jen ti nejlepší. Pokud mezi ně chcete patřit i vy, přidejte se.

Tisknout
Share This